Kontakt

Kilka słów o nas.

Jak wpadliśmy na pomysł naszej firmy?

Jesteśmy marką Natura Beauty, która kocha naturalne kosmetyki i wyroby z żywicy. Nasze produkty są stworzone z pasją do zdrowego stylu życia i zasady ZERO WASTE. Dbamy o zdrowie i zadowolenie naszych klientów, oferując kremy, pomadki, mleczka do ciała, olejki pielęgnacyjne, świece aromatyczne, mydła i figurki woskowe. Promujemy naturalne piękno i zdrowy styl życia każdego dnia. Dołącz do nas i ciesz się dobrodziejstwami natury!

Poznaj naszą drużynę

Przedstawiciel handlowy

Jenny Adams

O mnie

Jako przedstawiciel handlowy Natura Beauty, jest zobowiązany do szerzenia przesłania naturalnej urody i zdrowego stylu życia. Dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu i znajomości produktów, pomaga klientom znaleźć idealne rozwiązania pielęgnacyjne, które zgadzają się z ich wartościami.

Specjalista

Tomas Walker

O mnie

Ona jest wykwalifikowanym specjalistą ds. rozwoju produktu, mającym wyczucie jakości i detali. Jej ekspertyza w tworzeniu nowych formuł i doskonaleniu istniejących produktów pomogła Natura Beauty rozszerzyć swoją ofertę i przyciągnąć szerszą publiczność.

Kierownik Marketingu

Michael  Smith

O mnie

Z wykształceniem z zakresu marketingu i pasją do naturalnych produktów dołączył do Natura Beauty, aby pomóc w promowaniu ich marki i misji. Jest oddany rozpowszechnianiu świadomości o korzyściach wynikających z używania kosmetyków naturalnych i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Zaczynajmy!

Czy chciałbyś dołączyć do naszego zespołu lub zacząć pracować z nami? Napisz teraz.

A website created in the WebWave website builder.

132, My Street, Kingston,
New York 12401

Możesz nas znaleźć

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

Twój adres e-mail:

Treść wiadomości:
Zatwierdź
Zatwierdź
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!